previous arrow
next arrow
Slider

Виробництво, фасування натуральних високоякісних круп, пластівців, мюслей

Культ здорового харчування і здорового способу життя – тренд в Україні і в світі. Але важливість безпечної їжі буде лише зростати. Компанія «Козуб» є лідером виробництва продуктів харчування для здорового способу життя. Цим соціально відповідальним бізнесом ми займаємося більше 20 років. У 2001 році ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД», що входить в компанію «Козуб», одна з перших в Україні почала виробництво пластівців миттєвого приготування зі всіх видів зернобобових культур. З 2008 р. ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД»  виробляє корисну продукцію під власною торговою маркою «Козуб Продукт».

Основний вид діяльності підприємства на даний момент – виробництво пластівців, що вимагають варіння, а також пластівців моментального приготування зі всіх видів зернобобових. В асортименті — класичні вівсяні, гречані, ячмінні пластівці і незвичайні — рисові, житні і кукурудзяні. Ми створюємо пластівці як за традиційною технологією плющення, так і за європейською технологією делікатного різання цілісного зерна, із застосуванням пропарювання.

У цьому сегменті виробництва — ексклюзивні для ринку крупи подвійного очищення, що швидко розварюються, мюслі, мамалига, толокно, різні види борошна, у тому числі цільнозернове борошно, мультізернове, вівсяне, безглютенові гречане і кукурудзяне та ін. ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» — єдине підприємство в Україні, яке пропонує споживачеві корисні цільнозернові макарони. 

Підприємство неодноразово нагороджувалося дипломами і медалями національних виставок і ярмарок за випуск високоякісної продукції.

Наша продукція

Кращі товари від надійних виробників!

Будуйте бізнес з нами!

20-річний досвід виробництва. Унікальна технологія пропарювання зерна.

Постійний лабораторний контроль якості сировини і продукції

Партнерські стосунки з національними мережами супермаркетів, дистриб'юторами

Високий рівень культури постачань (власний складський комплекс, автомобільний парк, служба доставки)

Високий споживчий попит, впізнанність бренду

Постійні маркетингові заходи щодо просування продукту європейської якості

Поділіться з друзями

Facebook
Twitter
Google+
Telegram
Email
Print

Підпишіться на наші новини

і отримуйте на свою електронну пошту останні новини, акції, ексклюзивні пропозиції від компанії "Козуб"