Дистриб’юція

Нам довіряють

З 1995 року підприємство «Козуб» забезпечує повний комплекс послуг та активно розвивається у напрямку побудови якісної дистриб’юції на території Полтавської, Сумської і частково Харківської областей.

Використовуючи сучасні методики і багаторічний досвід роботи на українському ринку, компанія стала одним з провідних лідерів даного сегменту дистриб’юції в цьому регіоні. Ми розробляємо індивідуальні пропозиції і гнучкі умови роботи з партнерами, в яких враховуються потреби і можливості наших Клієнтів. Завдяки нашій дистриб’юції, товари кращих вітчизняних і зарубіжних брендів з’являються на полицях магазинів найбільших торгівельних мереж.

Наш портфель налічує 48 виробників відомих торгівельних марок, активна клієнтська база складає 5500 торгівельних закладів, є власний автопарк, сучасний логістичний склад. Основний пріоритет – бакалія.

Торгівельна команда складається з 87 торгівельних представників, 19 супервайзерів.

Кращі товари від надійних виробників!

Будуйте бізнес з нами!

23-річний досвід успішного ведення дистриб'юторського бізнесу

100% покриття території Полтавської, Сумської і частково Харківської областей

Партнерські відносини з національними мережами супермаркетів

Сучасний підхід до логістики (власний складський комплекс, автомобільний парк, служба доставки)

Якісний підбір персоналу, сучасна система мотивації менеджерів, навчання і розвиток торгівельної команди за допомогою тренінгів

Реалізація маркетингових заходів

Дистриб'юція по регіонах: наші відділення і партнери

Для оптимальної і ефективної організації роботи центральний офіс компанії «Козуб» розташований в Полтаві, а представництва – в регіонах. Ми оперативно реагуємо на замовлення, швидко вирішуємо поставлені завдання, що відносяться до дистрибуції. Як провідний регіональний дистриб’ютор, компанія реалізує товари як безпосередньо, так і через національні і регіональні роздрібні мережі рітейлерів.

Компанія «Козуб» робить все можливе, щоб постійно підвищувати якість свого обслуговування і представляти партнерам і клієнтам гідний сервіс дистрибуції продуктів на високому рівні.

На нашому сайті Ви маєте можливість ознайомитися  з повним переліком торгівельних марок, продукцію яких ми представляємо в регіонах.

Поділіться з друзями

Facebook
Twitter
Google+
Telegram
Email
Print

Підпишіться на наші новини

і отримуйте на свою електронну пошту останні новини, акції, ексклюзивні пропозиції від компанії "Козуб"