Акція у мережі Фейсбук «Готую разом з Козуб продукт»

Посмішка Весни

👉Любите готувати та експериментувати з рецептами?
👉👉Скучили за подарунками?
👉👉👉Тоді тримайте новий квест від Козуб продукт!
Увага: конкурс проходить одночасно на наших обох сторінках, один учасник бере участь тільки один раз.

Умови

проведення  конкурсу в соціальній мережі Facebook

«Готую разом з Козуб Продукт»

Загальні положення:

 1. Конкурс-розіграш «Готую разом з Козуб Продукт» проводиться спільно ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» та ФОП «Козуб Ю.Г.» в рамках кампанії по залученню клієнтів і підвищення впізнаваності продукціїТМ «Козуб продукт».
 2. Термін проведення конкурсу23 доби, з 15.02.2020 по 08.03.2020 включно.

Конкурс проводиться в два незалежних етапи, кожен з яких буде оголошено окремо:

 • Щедра Масляна — з 02.2020 по 28.02.2020. Переможець буде визначений 29.02.2020
 • Посмішка Весни- з 29.02.2020 по 07.03.2020 Переможець буде визначений 08.03.2020
 1. Переможці будуть визначені за допомогою сервісу random.org серед усіх учасників, які виконали всі вимоги кожного з етапів конкурсу-розіграшу, окремо для кожного з етапів.
 2. Підсумки конкурсу будуть оголошені 29.02.2020 та 08.03.2020 розміщені на офіційних сторінках ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» та та ФОП «Козуб Ю.Г.» в Facebook.
 3. Переможець, після оголошення результатів, має протягом 72-х годин направити адресу для відправки призу на електронну пошту nk@diamantltd.com.ua з позначкою «переможець» в темі листа або ж в особисті повідомлення сторінки.
 4. Кількість призових наборів — два.

Порядок участі:

 1. Розмістити в коментарі до конкурсного поста фото тематичної страви з продукції ТМ «Козуб продукт», обов’язково використовуючи пакування продукції як елемент сервірування та додати рецепт за яким приготована страва.
 • Тема першого етапу конкурсу «Щедра Масляниця». Фото та рецепти приймаються з 15.02.2020 по 28.02.2020 включно.
 • Тема другого етапу конкурсу «Посмішка Весни». Фото та рецепти приймаються з 29.02.2020 по 07.03.2020 включно.
 1. Вподобати сторінкиТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД»https://www.facebook.com/FirmaDiamantLtd/та ФОП «Козуб Ю.Г.»https://www.facebook.com/kozub.com.ua/ в Facebook.
 2. Поділитись конкурсним постом у себе на сторінці
 3. Учасник повинен мати відкритий акаунт в соціальній мережі Facebook для перегляду стіни адміністрацією групи.
 4. Бути повнолітнім громадянином України. 

 Порядок розіграшу:

 1. Рецепти та фото страв від кожного з учасників, які відповідають вимогам та темі етапу конкурсу, будуть додані на сайт kozub.com.ua до розділу Рецепти http://uk.kozub.com.ua/resepty/

2.Кожний рецепт отримає власний номер, який буде вказано в заголовку.

 1. Розіграш проводиться серед номерів рецептів учасників, які були розміщені на сайті kozub.com.ua за допомогою он-лайн сервісу https://www.random.org/
 2. Офіційно переможець оголошується на сторінках компаній-організаторів в Facebook окремим матеріалом, після ретельної перевірки дотримання учасником умов розіграшу.
 3. У разі виявлення недотримання учасником умов конкурсу подарунок буде розіграний вдруге.
 4. Після оголошення результатів конкурсу, Переможець має протягом 72-х годин направити адресу для відправки призу на електронну пошту nk@diamantltd.com.ua з позначкою «переможець» в темі листа або ж в особисті повідомлення сторінки.
 5. При невиконанні даних умов переможцем конкурсу, подарунок буде розіграний вдруге по закінченню 72-х годин.
 6. Призовий набір *:
 • Пластівці «КП» Найніжніші вівсяні» в коробці 0,5 кг,
 • Сумiш пластівців Найніжніші + льон в коробці 0,5 кг
 • Пластівці «КП» вівсяні в коробці 0,5 кг
 • Пластівці «КП» 7 злаків + насіння гарбуза в коробці 0,6
 • Пластівці «КП» 9 злаків+льон в коробці 0,6
 • Пластівці «КП» вівсяні Фітнес в пакеті 0,5
 • Пластівці «КП» вівсяні Фітнес 15 складових в пакеті 0,5 кг
 • Макарони цільнозернові спіральки «КП» в пакеті 0,5 кг
 • Макарони цільнозернові гребінці «КП» в пакеті 0,5 кг
 • Паніровка кукурудзяна «КП» 0,25кг
 • Паніровка мультизлакова + кунжут «КП» 0,25кг
 • Толокно вівсяне»КП» 0,5 кг
 • Каша вівсяна з полуницею 40г — 5 шт
 • Каша вівсяна з малиною 40г — 5 шт
 • ТМ КП «Моцарелла» — 1 шт
 • ТМ КП «Адыгейский» — 1 шт
 • ТМ ПС «Янтарь» 200 г туба — 1 шт
 • Масло ТМ КП 83% — 1 шт
 • ТМ КП «Сливки 33%» — 1 шт

* Під Призом мається на увазі можливість придбання за 0,01 грн (одна копійка). Склад призів може бути змінений.

 1. Доставка призів переможцям проводиться за рахунок організаторів конкурсу ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД»та ФОП «Козуб Ю.Г» протягом двох тижнів з дати оголошення результатів за допомогою логістичної компанії «Нова Пошта» або вручається особисто в офісі компанії.
 2. У розіграші не мають право брати співробітники ФОП «Козуб Ю.Г.», ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» та члени їх сімей.
 3. Організатори конкурсу залишають за собою право вносити зміни до даних умов конкурсу в одноосібному порядку, з розміщенням інформації про зміни на своєму офіційному сайті.
 4. Конкурс проводиться серед громадян постійно проживаючих на території України, (за винятком громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях АР Крим, і зони проведення ООС в Донецькій і Луганській областях)

13. Відповідальність ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» по діючому конкурсу обмежена сумою, що дорівнює вартості призів, що розігруються в рамках зазначеного конкурсу.

 1. Беручи участь в конкурсі Учасники дають свою згоду (без додатковогописьмового повідомлення) на збір, обробку та використання персональних даних таких учасників, наданих учасниками або взятих з сайтів та соціальних мереж таких учасників, виключно в рамках і з метою проведення даного конкурсу.Збір, обробка або використання персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя, — не провадиться.
 2. 15. Беручи участь в конкурсі, Учасник підтверджує факт ознайомлення з данимиумовами конкурсу і свою повну та безумовну згоду з ними.

16.Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації він дотримуватиметься усіх положень чинного законодавства України щодо нерозголошення особистої інформації, окрім випадків передбачених даними Правилами. Своєю участю в Акції Учасники погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографічні, аудіовізуальні зображення, відео з ними та інші матеріали (окрім номерів мобільних телефонів) можуть публікуватися та використовуватися у друкованих аудіо- та відеоматеріалах в рекламних цілях на території всього світу, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься. Крім того, Учасникипогоджуютьсядаватирекламніінтерв’ю про участь в Акції, і зокрема на радіо, телебаченні та іншихзасобахмасової інформації, в мережі Інтернет, зокрема в різноманітнихсоціальних мережах, абозніматися для виготовленняграфічнихрекламнихматеріалів без виплатиїм будь-якоївинагороди. При цьомувсівиключнімайновіавторські та суміжні права на використанняоб’єктівінтелектуального права, створених за участюУчасників, включаючи, але не обмежуючись: права на відтворення (і зокрематиражування), на поширення, на імпорт, на публічний показ, на публічневиконання (сповіщення), на передачу в ефір, на повідомленнязагалу по кабелю, в мережіІнтернет, зокрема в різноманітнихсоціальних мережах,  на переклад, на переробку, монтажу є власністюОрганізатора та можутьпублікуватися та використовуватися у друкованихаудіо- та відеоматеріалах, в мережіІнтернет, зокрема в різноманітнихсоціальних мережах, в рекламнихцілях на територіївсьогосвіту.Учасники автоматично даютьзгоду на подальшу передачу такихмайнових прав на об’єкти права інтелектуальноївласності, створені за їхньоюучастю, з моменту їхньої участі в Акції, шляхом публікації першого фото або відео з продукцією «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» у соц.мережах.

17.Організатор Акції залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками, за винятком випадків, вказаних в даних Правилах.

 

Поділіться з друзями

Facebook
Twitter
Google+
Telegram
Email
Print

Підпишіться на наші новини

і отримуйте на свою електронну пошту останні новини, акції, ексклюзивні пропозиції від компанії "Козуб"